iPrzedszkole

Progman iPrzedszkole

System Progman iPrzedszkole to kompleksowe rozwiązanie wspomagające organizację pracy placówek przedszkolnych w zakresie rejestrowania obecności i rozliczania czasu pobytu dziecka w przedszkolu, naliczania opłat za żywienie oraz za zajęcia dodatkowe.
Dlaczego warto:

Kluczowe funkcjonalności systemu:

Kluczowe funkcjonalności systemu
Panel Przedszkola zapewnia przejrzystą ewidencję danych o dzieciach, rodzicach i grupach przedszkolnych oraz automatyzację procesów takich jak:
> rejestracja czasu pobytu dziecka w przedszkolu dzięki integracji z kartami zbliżeniowymi oraz czytnikami,
> prowadzenie historii pobytu dziecka w przedszkolu: zmiany przydziału do grup, zmiany deklaracji godzinowej.
> rozliczanie różnego typu opłat przedszkolnych z uwzględnieniem nadpłat i zaległości, dofinansowań do pobytu i żywienia, a także czasowej przerwy w działalności przedszkola (np. przerwa wakacyjna),
> automatyczne wystawianie pokwitowań oraz generowanie raportów kwitariuszy i zbiorczych raportów wpłat,
> prowadzenie dziennika zajęć przedszkolnych oraz arkuszy obserwacji dziecka,
> tworzenie różnorodnych raportów i zestawień: danych dzieci, danych o obecnościach, raportów rozliczeń.

Moduły systemu Progman iPrzedszkole:

Zamów prezentację

Wdrożenie systemu Progman iPrzedszkole na poziomie miasta lub gminy

Baza Analiz Wynagrodzeń

Centralne wdrożenia na poziomie całego miasta / gminy umożliwiają:
> zdefiniowanie jednolitego systemu opłat we wszystkich przedszkolach,
> możliwość przeniesienia rozliczeń do CUW, a pozostawienie ewidencji dzieci, prowadzenia dziennika zajęć przedszkolnych oraz ewidencji wejść i wyjść po stronie placówek,
> możliwość tymczasowego prowadzenia grup między-przedszkolnych (tzw. grup wakacyjnych) bez konieczności ręcznego kopiowania danych i przeprowadzania szeregu operacji w systemie,
> łatwe przenoszenie dzieci między przedszkolami,
> dodatkowe usługi automatyzujące prace pracowników przedszkoli:
>> integracja z bankiem – automatyczne pobieranie wpłat bankowych,
>> integracja z kartą miejską,
>> integracja z płatnościami masowymi.

Wdrożenie systemu Progman iPrzedszkole na szczeblu miasta lub gminy automatyzuje proces zarządzania podległymi przedszkolami. Jeden zintegrowany system dla wszystkich przedszkoli funkcjonujący online w oparciu o centralną bazę danych oferuje szereg korzyści dla organu prowadzącego, przedszkoli oraz rodziców dzieci.

Progman iPrzedszkole jako pierwsze w Polsce zostało z sukcesem całościowo wdrożone jako system do zarządzania przedszkolem na poziomie centralnym w miastach takich jak: Koszalin, Krosno, Suwałki, Opole, Olsztyn, Radom, Warszawa (7 dzielnic).

Moduły systemu Progman iPrzedszkole dedykowane dla organów prowadzących lub CUW przy wdrożeniach centralnych:

Zamów prezentację

Integracja z innymi systemami

Integracja
> Integracja z bankiem - Import wyciągów bankowych automatyzuje księgowanie płatności za opłaty przedszkolne (opcja dodatkowo płatna, dostępna tylko przy wdrożeniach na poziomie organu).

> E-płatności - Wygodny dostęp do należności przedszkolnych w panelu dla rodzica oraz możliwość zapłaty za przedszkole online (opcja dodatkowo płatna, dostępna tylko przy wdrożeniach na poziomie organu).

Urządzenia wspierające rejestrację czasu pobytu dziecka w przedszkolu

Czytniki kart zbliżeniowych

Progman iPrzedszkole współpracuje z kartami zbliżeniowymi i urządzeniem rejestrującym czas pobytu dziecka w przedszkolu. To nowoczesne rozwiązanie zapewnia pełną automatyzację, przejrzystość oraz dokładność prowadzonych rozliczeń.

Nasze rozwiązanie zapewnia:
> łatwą i szybką instalację,
> łatwą i intuicyjną obsługę,
> zapis zdarzeń w pamięci urządzenia nawet w przypadku czasowego braku zasilania,
> krótki czas naprawy - brak konieczności osobistych wizyt przedstawiciela serwisu.

Karty zbliżeniowe do systemu Progman iPrzedszkole

Zamów dowolną ilość kart zbliżeniowych dla Twojej placówki zintegrowanych z systemem Progman iPrzedszkole przez Sklep LEX.

Chcesz lepiej poznać to rozwiązanie?
Wypełnij formularz i umów się na BEZPŁATNĄ prezentację produktu lub zapytaj o cenę

Wymagania techniczne

Technologia SaaS (Software as a Service) to model oferowania oprogramowania, gdzie aplikacja jest przechowywana i udostępniana przez producenta użytkownikom poprzez Internet. Taki sposób udostępniania eliminuje potrzebę instalacji i uruchamiania systemu Progman na komputerze, czy też serwerze Klienta. Użytkownik może korzystać z aplikacji za pomocą przeglądarki internetowej.

Wymagania sprzętowe dotyczące stacji roboczych realizujących dostęp do aplikacji z użyciem przeglądarki:

Rozdzielczość monitora: 1280x1024
System operacyjny: Windows 7/8/10
Przeglądarka: Przeglądarki oparte o silnik Chromium do jednej wersji wstecz (np. Chrom, Edge, Opera). Przeglądarka FireFox do dwóch wersji wstecz.
Łącze internetowe: Łącze internetowe o prędkości minimalnej 4 Mb/s download i upload